Overzicht acties en projecten
Sinds 1990 gerealiseerd
(dit is slechts een gedeelte)
|
1990
|
Het eerste transport ten behoeve van een weeshuis voor 300 kinderen in Buzau.
|
|
1991
|
Een in Bussum gehouden voedselactie met als motto ‘Stuur de paashaas naar Roemenië’ leverde 2,5 ton voedsel op. Plaatsing van een hydrofoorinstallatie en douches in een weeshuis in Buzau. Gala-avond in 't Spant in Bussum.
|
|
1992
|
Sanitair geïnstalleerd in Lom-school in Râmnicu Sarat.
|
|
1994
|
Vervanging van deuren en kozijnen in het weeshuis in Râmnicu Sarat.
|
|
1995
|
Beleidsplan opgesteld. Inventarisatie nieuwe projecten. Actie ‘Gezinnen voor gezinnen’.
|
|
1997
|
De president van Roemenië, de heer Emil Constantinescu, wordt erevoorzitter van onze stichting.
|
|
1998
|
Aankoop P.A.V.E.L.-huis, dat president van Roemenië E. Constantinescu opende.
|
|
1999
|
Inzamelactie voor Kosovo in samenwerking met de gemeente Bussum en het Rode Kruis.
|
|
2000
|
Actie voor een sanitaire ruimte in Valea Plopului in samenwerking met Wilde Ganzen.
|
|
2002
|
Actie voor verwarming bij CITO, de instelling voor gehandicapte jongeren in Râmnicu Sarat.
|
|
2003
|
Verwarming aangelegd in bejaardenhuis Aldeni. Aankoop van een kantoor in Buzau voor onze Roemeense vertegenwoordiger. Actie voor bruidskleding ten behoeve van verhuur in de Oekraïne. Actie ‘Water voor de kerst’.
|
|
2004
|
Bouwkundige aanpassingen in het Dr. Victor Gomoiu kinderziekenhuis in Boekarest. Vernieuwen van het dak van Aldeni. Vernieuwen van de wasserij, de was- en badruimte van het bejaardenhuis in Râmnicu Sarat.
|
|
2005
|
Actie voor slachtoffers van de tsunami in Sri Lanka. Vernieuwen daken, verwarming, keuken, slaapvertrekken en sanitair van de dorpsschool tevens internaat in Bisoca.
|
|
2006
|
Vernieuwen van de keuken van het bejaardenhuis in Râmnicu Sarat.
|
|
2007
|
Bouw van twee kleine huizen in Berca voor de opvang van jonge vrouwen.
|
|
2008
|
Bouw van een huisje in Viperesti voor een dakloze moeder met zoon. In dit jaar is een record aantal transporten – 16 vrachtwagens – verzorgd.
|
|
2009
|
Actie voor een tweedehands ambulance voor het Sfantul Sava ziekenhuis in Buzau.
|
|
2010
|
Hulpactie voor slachtoffers van de aardbeving in Haïti.
Actie voor een keuken en bejaardenopvang in Berca. |
|
2011
|
Inrichting van Centrum nummer 7, een tehuis voor gehandicapten in Râmnicu Sărat. Zie foto’s
|
Vanaf 1990 in totaal circa 100 transporten x 100 kuub met hulpgoederen verstuurd. Daarnaast hebben we de P.A.V.E.L.-organisatie in Boekarest steun gegeven.

Stichting Kinderen in Nood collecteert niet huis-aan-huis en niet telefonisch. De stichting vraagt niet en machtigt ook geen anderen om namens haar te collecteren of om telefonisch voor haar hierover contact op te nemen.





