Presentaties op Bussumse markten

21 september 2018

In de maand september waren er in allerlei gemeenten op de zaterdagen markten, beurzen, open dagen etc., waarop o.a. verenigingen en clubs zich mochten presenteren aan belangstellenden.

Zo ook in de gemeente Gooise Meren / Bussum. Op 8 september stonden onze vrijwilligers op de markt van de Historische Kring en op 15 september op de markt van Bussum Cultureel. Op beide markten gaven we informatie betreffende onze stichting en verkochten we ook tweedehands boeken. Met de opbrengst konden we onze penningmeester blij maken.

Vrijdag 21 september waren we aanwezig op de Gooise Goede Doelenmarkt. Deze markt werd door de Bussumse notarissen Doude van Troostwijk georganiseerd. Met deze markt hoopten zij organisaties die een goed doel nastreven onder de aandacht te brengen van particulieren en het bedrijfsleven. Het was goed, dat we ook hier onze stichting mochten vertegenwoordigen.