Echtpaar Agnes en Nijs Brouwer 50 jaar getrouwd

12 april 2018

Vandaag vierden we in een kleine receptie op De Haven, dat onze vrijwilligers Agnes en Nijs afgelopen week 50 jaar getrouwd zijn. Dit gouden echtpaar is ook goud waard voor onze vereniging. Nijs is ons bestuurslid ‘opslag en vervoer’.

Hij is ook de man, die het voortouw neemt bij het laden van de trucks. Bij hem blijft geen gaatje in die enorme vrachtwagens onbenut. Agnes is elke donderdag- en vrijdagmiddag aanwezig op De Haven. Daar doet zij allerlei werkzaamheden: van laadlijst maken, gastvrouw zijn, telefoon aannemen tot soep koken voor de laders.

Vanmiddag zijn ze even vrij van deze werkzaamheden en mogen ze felicitaties in ontvangst nemen.  Wij deelden graag  in hun feestvreugde en hopen van harte dat zij nog lange tijd samen mogen zijn!